معرفی 5 اپلیکیشن قدم شمار برای اندروید

معرفی 5 اپیلیکشن قدم شمار عالی برای سیستم عامل اندروید

در این مطلب نیز قرار است 5 اپلیکیشن کاربردی دیگر را که به شما کمک می‌کنند تا از تعداد قدم‌هایی که در طول روز بر می‌دارید اطلاع پیدا کنید، معرفی کنیم.

اپلیکیشن قدم شمار Pedometer

اپلیکیشن Pedometer یک اپلیکیشن رایگان است که برای استفاده از آن باید تبلیغ‌های درون برنامه‌ای را مشاهده کنید. در این اپلیکیشن قابلیت‌های مختلفی مثل شمارش تعداد قدم‌ها، اندازه‌گیری میزان کالری مصرفی، ثبت زمان پیاده‌روی و همچنین ثبت سرعت شما در هنگام پیاده‌روی در کنار امکان مشاهده نمودار اطلاعات پیاده‌روی‌هایی که به صورت دوره‌ای انجام داده‌اید وجود دارد. در این اپلیکیشن امکان مشخص کردن وزن و جنس و دریافت توصیه‌هایی برای افزایش میزان کالری سوزی برای شما وجود دارد.

اپلیکیشن قدم شمار

استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده و راحت است و از طرفی مصرف باتری در آن بسیار بهینه و کم است. در این اپلیکیشن امکان انتخاب تم‌های مختلف با توجه به سلیقه کاربر وجود دارد. شما می‌توانید میزان حساسیت این اپلیکیشن را در مقابل شمردن قدم‌ها حتی زمانی که در حال دوچرخه سواری نیز هستید تنظیم کنید.

لینک دانلود اپلیکیشن Pedometer

اپلیکیشن اندرویدی ViewRanger

اپلیکیشن قدم شمار ViewRanger نه تنها به شما کمک می‌کند که تعداد قدم‌هایتان را در هر بار پیاده روی ثبت کنید بلکه می‌تواند به عنوان یک راهنما برای پیدا کردن مسیر در زمانی که به کوهنوردی یا جنگل نوردی در هر جای دنیا می‌روید کمک کند. در حال حاضر این اپلیکیشن توسط میلیون‌ها کاربر در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد و امکانات آن بسیار کاربردی است. در این اپلیکیشن قدم شمار همچنین از تکنولوژی واقعیت افزوده استفاده شده است و به شما این امکان را می‌دهد تا دوربین گوشی خود را روی منظره مورد نظر بگیرید و از آنچه قرار است در چند قدمی بعدی با آن مواجه شوید اطلاع پیدا کنید.

اپلیکیشن قدم شمار

از این اپلیکیشن می‌توانید روی تجهیزات پوشیدنی اندرویدی مثل ساعت‌های هوشمند اندرویدی استفاده کنید. همچنین برای استفاده از قابلیت راهنما یا نویگیشن آن باید گوشی تلفن شما مجهز به یک سیستم GPS باشد. این سیستم به اپلیکیشن کمک می‌کند که مسافتی که طی کرده‌اید را برای شما محاسبه نماید. از آنجایی که این اپلیکیشن قادر به اندازه‌گیری دقیق تعداد قدم‌های شما است به همین دلیل استفاده از آن برای افرادی که از شمرده شدن قدم‌هایشان توسط اپلیکیشن خسته و عصبانی نمی‌شوند مناسب است.

لینک دانلود اپلیکیشن ViewRanger

اپلیکیشن اندرویدی FitBit

این اپلیکیشن یکی از اپلیکیشن‌های اندرویدی قدم شمار است که برای استفاده از امکانات آن می‌توانید از قابلیت MobileTrack که روی گوشی‌های تلفن همراه وجود دارد استفاده کنید.

اپلیکیشن قدم شمار

چیزی که باعث شده اپلیکیشن قدم شمار FitBit به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های قدم شمار مورد استقبال کاربران قرار گیرد، واسط کاربری آن است که طراحی بسیار ساده اما در عین حال و آسان و کاربردی دارد. این واسط کاربری به شما امکانات زیادی برای دسترسی به اطلاعات مربوط به پیاده‌روی‌هایی که انجام می‌دهید، می‌دهد. برای مثال شما می‌توانید در چالش‌های پیاده روی که توسط توسعه دهندگان این اپلیکیشن به صورت هفتگی طراحی و معرفی می‌شود شرکت کنید و یا اینکه در مورد مواد غذایی که در طول روز مصرف می‌کنید اطلاعاتی را با دیگران به اشتراک بگذارید. در این اپلیکیشن قابلیتی با نام adventure وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید به تعداد قدم‌هایی که در طول روز افراد مشهور و معروفی که در رشته ورزشی پیاده‌روی فعالیت می‌کنید با خبر شوید و با آن‌ها شروع به فعالیت کنید.

لینک دانلود اپلیکیشن FitBit

اپلیکیشن Pacer

یکی از اپلیکیشن‌های قدم شماری که قابلیت‌ها و امکانات آن در فواصل زمانی کوتاه مدت به روز رسانی اضافه می‌شود، اپلیکیشن Pacer است. این اپلیکیشن نه تنها امکان شمارش قدم‌ها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد بلکه به شما کمک می‌کند تا به وزن ایده آل خود برسید. شما می‌توانید وزن فعلی و وزن هدف خود را در آن وارد کنید و توسعه دهندگان این اپلیکیشن به شما با دادن برنامه‌های مخصوص انگیزشی و غذایی کمک می‌کنند تا به وزن ایده آل خود برسید.

اپلیکیشن اندرویدی

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید به میزان کالری که به صورت روزانه می‌سوزانید و همچنین قدم‌هایی که در طول روز بر می‌دارید و کاهش وزن دوره‌ای خود دسترسی داشته باشید.

لینک دانلود اپلیکیشن Pacer

اپلیکیشن اندرویدی Accupedo

اپلیکیشن اندرویدی

اپلیکیشن قدم شمار Accupedo نیز یکی از بهترین اپلیکیشن‌های قدم شمار اندرویدی است که با استفاده از آن می‌توانید تعداد قدم‌های روزانه خود را محاسبه کنید و از طرفی به اطلاعات مربوط به علائم حیاتی بدن خود دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید در صفحه اصلی این اپلیکیشن به طور مداوم به اطلاعاتی مثل تعداد قدم‌هایی که در هر لحظه بر می‌دارید و سایر اطلاعات دیگر دسترسی داشته باشید. تنظیمات این اپلیکیشن را می‌توانید به نحوی تغییر دهید که قدم‌های شما را زمانی محاسبه کند که ده دقیقه از آن گذشته باشد و به صورت مداوم انجام دهید. یعنی قدم‌هایی که شما برای رفتن به سمت آشپزخانه یا سرویس بهداشتی بر می‌دارید را محاسبه نکند.

لینک دانلود اپلیکیشن Accupedo